Cauta locuri de munca:

Nu poti aplica pentru acest loc de munca. Nu se mai primesc aplicatii pentru acest loc de munca.

Tehnicieni de turbină eoliană

Pozitie ocupate

Angajam Tehnicieni de turbină eoliană cu experiența minim 3 ani experienta in domeniul tehnic(electric sau mecanic) shi 5 ani in industria eoliană.

Locul de Munca: Danemarca

Descrierea postului:

- Executa mentenanta programata a turbinelor in conformitate cu manualul producatorului;
- Se deplaseaza in diferite locatii unde sunt amplasate turbinele in Danemarca;
- Completeaza si transmite rapoarte de inspectie;
- Participa la cursurile de pregatire organizate de companie;
- Aplica cu strictete politicile companiei in domeniul SSM.

Oferim salariu atractiv, contract de munca, cazare cu toate utilitatile necesare. Se ofera asigurare medicala in caz de boala sau accident la locul de munca.

Va sugeram sa trimiteti:

- CV-ul
- Formularul completat: https://www scribd com/doc/306612780/Application-01
- 2 Referințe Profesionale/scrisoarea de recomandare fostul sau actualul sef, coleg de serviciu, manager (preferabil de peste hotare)
- Copie de Diploma de calificare in meseria data

Va vom contacta noi cu mai multe detalii despre oferta și condiții.

Cerinte

Cerinte:

- Studii medii in domeniul electric / mecanic (cunostintele tehnice avansate constituie un plus)
- Obligatoriu minim 3 ani experienta in domeniul tehnic(electric sau mecanic)
- Permis de conducere cat. B (C constituie un avantaj)
- Cunoasterea Limbi engleze (nivel avansat scris si vorbit)
- Flexibilitate/disponibilitate la a calatori atat in tara cat si in strainatate
- Carnetul de conducere
- Angajare cu carte de munca.

Detalii contact optionale

Nu este valabil

URL aplicare

www.viktech.dk

Aplica pentru acest loc de munca

Oferte similare

 Nu exista locuri de munca asociate